1A KİMYA GİZLİLİK İLKELERİ

 

Şirketimiz web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. 1A Kimya Mimarlık Mühendslik Temizlik Ürünleri web sitemizi ziyaret eden ziyaretçilerimizin ter türlü bilgilerini korumayı ilke edinmiştir.

Aşağıdaki ilkeler, gizliliğinize saygı gösterme yaklaşımımızın temelini oluşturmaktadır:

 

  • Kişisel bilgilerinizi bize vererek bize duyduğunuz güvene değer veriyoruz. Siz müşterilerimize daha iyi hizmet ve bilgi sunabilmek için kişisel verilerinizi saklamakta ve gelecekte tarafımızca yapılacak olan fırsat ve gelişmelerden haberdar olabilmeniz için toplamaktayız.
  • Bunun yanı sıra sizden gelen geri bildirimlere hızlı ve en doğru biçimde cevap verebilmemiz için kişisel bilgileriniz güvenle veri bankamızda tutulmaktadır. Kişisel bilgilerinizi her zaman adil ve bu güvene uygun şekilde kullanacağız.
  • Kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımız konusunda açık bilgi alma hakkınız bulunmaktadır. Topladığımız bilgiler, bunları nasıl kullandığımız, kiminle paylaştığımız ve endişelerinizin olması durumunda kiminle irtibata geçeceğiniz konusunda size karşı her zaman şeffaf olacağız.
  • Kişisel bilgilerinizin nasıl kullanıldığı konusunda endişeleriniz olması durumunda, bu endişeleri çözüme kavuşturmak için vakit kaybetmeden sizinle işbirliği yapacağız.
  • Bilgilerinizin istismar edilmemesi ve güvenli tutulması için uygun tüm önlemleri alacağız.
  • Geçerli tüm veri koruma yasaları ve yönetmeliklerine uyacağız ve veri koruma yetkilileri ile işbirliği yapacağız. Veri koruma mevzuatının bulunmaması durumunda, veri koruması ile ilgili genel kabul görmüş ilkelere uygun olarak hareket edeceğiz.